http://images.google.cz/imgres?q=skyrim&start=106&num=10&hl=cs&biw=1920&bih=842&addh=36&tbm=isch&tbnid=aGLwgaQCcadMRM:&imgrefurl=http://www.geeky-gadgets.com/skyrim-1-7-update-arrives-today-on-xbox-360-and-ps3-09-08-2012/&docid=nW8nmsJSLylWjM&imgurl=http://www.geeky-gadgets.com/wp-content/uploads/2012/08/Skyrim.jpg&w=650&h=397&ei=Ctk1UP6HF8fVtAbtjIHIDA&zoom=1&iact=hc&vpx=332&vpy=554&dur=2144&hovh=175&hovw=287&tx=164&ty=91&sig=104695987717382996205&sqi=2&page=3&tbnh=99&tbnw=162&ndsp=61&ved=1t:429,r:32,s:106,i:200
Login:
Heslo:
 
Reklama: Wifi Analyzer Užitečná aplikace pro Androida


 

Diablo III

První recenzí, kterou uvedu na tyto stránky, bude recenze na veleočekávanou hru Diablo 3.

Diablo 3 je velmi ambiciózní hra, její vývoj trval rekordních 11 let. Hra měla určeno datum vydání již před třemi lety, ale bylo několikrát posunuto nakonec 15. 5. 2012 jsme se konečně diabla dočkali. Za prvních 24 hodin se stala jednou z nejprodávanějších her. Základní cena nebyla ustanovena na obvyklých 1199 Kč, nýbrž na 1499Kč, ale věřete mi, hra za to opravdu stojí. Začněme grafikou, která je velmi propracovaná a přinejmenším zajímavá. Grafika některých kouzel a Bosů je takřka úchvatná. Přejďeme k charakterům, na výběr máte z 5 charakterů :

Barbar ( Je soustředěn na boj na blízko, využívá spoustu zajímavých kouzel, ale na vyšších úrovních obtížnosti je těžké za něj hrát.) Demon Hunter (Je soustředěn na boj na dálku, využívá hlavně kuše a luky. Je to velmi hráčsky oblíbená postava) Šaman (Velmi silný, soustředí se na boj na dálku, využívá různá zvířata jako démonické psy, či oživlou zombii, kteří zaměstnávají nepřítele a šaman útočí z dálky.)  Mnich (Soustřeďuje se na boj na blízku, je velmi rychlý, ale není moc odolný, je potřeba nezapomínat zvyšovat HP.)  Čaroděj ( Soustřeďuje se na boj na dálku, používá velmi silná kouzla, která zneškodní nepřítele i na velkou vzdálenost, ale podobně jako u mnicha nesmíme zapomenout na HP.)

Přehled Bosů : Butcher(řezník)                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            Belial                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Azmodan                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                               Diablo

V této hře překvapivě chybí žebříčky schopností, rozdělování bodíku do statusů a jiné vývojové stromy. Nováčkům tahle změna příjde vhod, ale zarputilé fanoušky moc nepotěší. Ve hře se hraje na 4 úrovně obtížnosti.  Nejdříve projdete úroveň Normal, odemknete si Nightmare a pak Hell a naposledy Inferno. Úroveň normal jste schopni zvládnout i za 2O hodin, potom je to samozřejmě těžší a tím pádem delší. Při smrti se vám znehodnotí výbava, takže je nejlepší si zajít výbavu opravit do města, jestli teda nechcete čelit dálším hordám nepřátel nahý. Pokud nejste okamžitě po smrti oživeni spoluhráčem, vracíte se k poslednímu checkpointu, což vyvolává dosti stereotypní zlost, protože checkpointy nejsou na každém rohu. Taky se může stát, že při souboji s bosem zemřete a musíte se vrátit na začátek celé mapy a znechuceně si jí projít  hezky od začátku a znovu kosit ty vlny těch samých skupinek nepřátel. A čím se dostáváme na vyšší úrověň, tím jsou úmrtí samozřejmě častější. Jinak jsem se po většinu doby skvěle bavil. Ano, skvěle – nic víc, nic míň. Ničení ohromných hord nepřátel s vypracovaným hrdinou je slastný pocit, nikoliv však nezapomenutelný. Musím ale ocenit velmi kvalitně udělané videa mezi jednotlivými akty .Takže to shrňme. Diablo 3 je velmi chytlavá záležitost, která za ty peníze opravdu stojí. Velmi atraktivní bosové, spoustu skillů, zbraní a dalších předmětů. To vše a mnohem víc vás čeká za obalem této velice zajímavé hry, kterou vřele doporučiji.„Nová grafika, nový obsah, stará návyková hratelnost. Diablo je zpátky!

F-Play hodnotí 8/10

 

 

         

 

 

                                     Video :

 

Komentáře

 
 

 
 

 

© fplay.wobo.cz - vytvořte si také své webové stránky zdarma