http://images.google.cz/imgres?q=skyrim&start=106&num=10&hl=cs&biw=1920&bih=842&addh=36&tbm=isch&tbnid=aGLwgaQCcadMRM:&imgrefurl=http://www.geeky-gadgets.com/skyrim-1-7-update-arrives-today-on-xbox-360-and-ps3-09-08-2012/&docid=nW8nmsJSLylWjM&imgurl=http://www.geeky-gadgets.com/wp-content/uploads/2012/08/Skyrim.jpg&w=650&h=397&ei=Ctk1UP6HF8fVtAbtjIHIDA&zoom=1&iact=hc&vpx=332&vpy=554&dur=2144&hovh=175&hovw=287&tx=164&ty=91&sig=104695987717382996205&sqi=2&page=3&tbnh=99&tbnw=162&ndsp=61&ved=1t:429,r:32,s:106,i:200
Login:
Heslo:
 
Reklama: Bezpečnostní schránka Co to je bezpečnostní schránka.


 

Hry ke stažení [Download Game]

Tak, zde vám vypíšeme spoustu odkazů na stažení her. Pokud chcete,  abychom sem dali hru co tady ještě není napište nám její jméno do komentářů. Stejně tak můžete nahlásit nefunkčnost hry.

Všechny zde uveřejněné hry se stahují přes torrent, pokud si s tím nevíte rady přečtěte si náš návod ZDE.

 

Hitman: Absolution

 

Jako Agent 47 budeme opět především ve stealth akci, nebo alepson to doporučujeme. Nový Hitman 2012 nabídne velkou nabídku zbraní, i takovou, že pokud najdete cihlu, nůžky a další, můžete to použít. Převleky budou také velmi důležité. Hra je jednoznačně mezi kandidáty na hry roku - doporučujeme.

CRACK

 Assassins Creed 3

Už více jak 5. díl Assassina přichází ve zbrusu novém dílu s novým hlavním hrdninou Connorem. AC: 3 je revoluční a kompletně upgradovaný co se týče animací, možností, grafika a funkcí.

"Vážení uživatelé, dnes pro Vás uploadneme DELUXE EDITION. Proč? Obsahuje 3 velké mise do Singleplayeru a další doplňky. Velikost bude přibližně 17 GB."c: Crack fix vložte do Ubisoft Game Launcher. Po přesunutí souborů spusťte Uplay, které jste stáhli z minulého cracku (duležité). Po spuštění Uplay nechte vše jak je a jděte do složky Assassins Creed 3 a klikněte dvakrát na AC3SP.

CRACK FIX v_1.01

Call of Duty: Black Ops 2

 
"Naše vydání je Deluxe Edition. Obsahuje bonusové prvky jako je například mapa Nuke Town, zombíky zbraně a další vychytávky, rozhodně Vám doporučujeme tuto verzi vydání."

Mass Effect: Trilogy

 

 

Balíček obahuje následující balení:
 
» Mass Effect 1
 
- Base Game.
- Update 1.02
- Bring Down the Sky DLC.
- Pinnacle Station DLC.
- Original Mass Effect Font.
- Interviews with Seth Green & VO Cast.
- Faunts M4 (Part II) Music Video.
- Original Mass Effect Soundtrack.
- Prima Official Strategy Guide.
- Fan Made Extended Trailer.
- 10 1080p HD Wallpapers.
» Mass Effect 2
 
- Base Game.
- Update 1.02
- All 22 DLC's.
- DLC Unlocker.
- Unnecessary Censorship in Mass Effect 2.
- Art of the Game Interviews.
- Fight For The Lost Crew Interviews.
- N7 Developers Diary.
- The Stars of Mass Effect 2 Interview.
- SyFy Special: Sci vs. Fi
- Original Mass Effect 2 Soundtrack.
- Prima Official Strategy Guide.
- Mass Effect 2 Extended 'Blur' Trailer.
- 12 1080p HD Wallpapers.
» Mass Effect 3

- Base Game (From Ashes and Collectors Edition Content pre-installed).
- Update 1.03.
- Extended Cut DLC.
- Unnecessary Censorship in Mass Effect 3 by Normal Difficulty.
- Mass Effect 3: Extended Cut Interview.
- BioWare Pulse - A More Dynamic Shepard.
- BioWare Pulse - Mass Effect 3 Combat.
- BioWare Pulse - Mass Effect Cinematics.
- BioWare Pulse - Mass Effect Invasion.
- BioWare Pulse - Special Edition!
- BioWare Pulse - Voice Over Recording.
- BioWare Pulse - Writing for Mass Effect 3.
- BioWare Pulse ep1 - Mass Effect E3 Edition.
- BioWare Pulse ep2 - SWTOR and Mass Effect at E3.
- BioWare Pulse ep3 - Behind the Scenes at the E3 Press Demo.
- Fan Q&A with Casey Hudson.
- Mass Effect 3 Voice Cast Reveal.
- Original Mass Effect 3 Soundtrack.
- Mass Effect 3 Live Action Trailer.
- Mass Effect 3: Take Earth Back (MaleShep) Trailer.
- Mass Effect 3: Take Earth Back (FemShep) Trailer.
- 8 1080p HD Wallpapers.

46,6 GB !!!!!!!!!!!!

Farming Simulator 2013

 

Need for Speed: Most Wanted (2012)

LIMITED EDITION - Jedná o limitovanou edici, která obsahuje 3 balíčky navíc.

CRACK

Medal of Honor: Warfighter

 

Medal of Honor už za sebou má slušnou serii. Teď ale přichází další díl na engine Frrostbite 2, kde si prostředí a animace užijeme mnohem více než kdykoliv jindy. Hra Vám může hodně připomínat Battlefield 3.

CRACK

Euro Truck Simulator 2

Euro Truck Simulator 2 vyrobila česká nezavislá společnost, která nabízí skvělou grafiku, realné značky náklaďáků a k dispozici máme několik států, které si můžeme projet. Řídit náklaďák prý dokáže i uplný začátečník

CD KEY - THWYR-Y553Q-71V7H-L8KLL-4KFXE

Lucius

Vy jako malý chlapec zjistíte, že jste synem samotného ďábla. Hororová adventura nabídne spousty vražd a brutalit malého chlapce ve velké vile, kde žije.

Dishonored

Dishonored je zcela nový titul od společnosti Bethesda. Sci-fi akční FPS hra nám nabídne možnosti až nadpřirozené. Graficky budeme spokojení a možnostmi hlavní postavy též. Hra je jednoznačně kadnidátem na hru roku.

"Vážení uživatelé, nyní jsme Vám nahráli CRACK, který je značen jako 5.0. Obsahuje nejnovější CRACK FIX, který hru dokonale rozjede. Soubor obsahuje také konfigurační soubor, který má k dispozici Český překlad hry. Soubor stačí přesat z English na Czech. Děkujeme."

CRACK (5.0)

FIFA 13

Všichni dobře víme oč jde. Nejlepší herní simulator, který pro dnešní virtuální fotbálek můžeme sehnat.

Rok od roku lepší animace a chování hráčů. Letos opět nebude Česká liga, čeká nás ale oblíbený komentář Jaroslava Bosáka a Petra Svěceného.

CRACK

Torchlight 2 -                                                                             

 Torchlight nám přináší skvělý děj v RPG stylu připomínající Diablo 3. Čekají na nás nové postavy, úkoly, kouzla a další skvělé kousy, které Vás zabaví na desítky hodin.
 

 

Gotham city Impostors -

"Vážení uřivatelé, hra Gotham City: Impostors je Free to Play a naše tlačítko download Vás odkáže na officiální stažení na klient Steam".

DOWNLOAD

 Pro Evolution Soccer 2013 -

           

CRACK

Black Mesa : Source

Black Mesa je remake legendárního Half-Life 1, na kterým se pracuje už 8 let! Běží na Source engine. Hra se stala na Steamu populární hned jak byla přidána. Kupuje se po tisících od prvních hodin vydání.

Borderlands 2

 

CRACK

F1 - 2012

Nejlepší formulový simulator, který můžete sehnat. Grafika, celková hratelnost a možnosti ve hře jsou už takřka dokonalé. Zbytek necháme na Váš, pokud jste milovník F1, je tato hra rozhodně pro Vás.

NBA 2K13

Nejlepší basketbal, který lze dnes sehnat. Skvělá grafická stránka, tak animační a zvuková. Jsi fanoušek NBA? Tak neváhej a pořiď si hru.

CRACK

Carrier Command: Gaea Mission

"Vážení uživatelé, při instalaci a crackování hry doporučujeme vypnout Vaše antiviry a důvěřovat našim zdrojům. Crack může obsahovat prvky, které detekuje antivirus jako škodlivé, ty jsou však milné, děkujeme za pochopení."

Darksiders II

"Hra o velikosti 5.4 GB obsahuje i další skvělé věci jako je ..."
» Limitovaná edice
» DLC

CRACK

Spider-man: The Amazing

Přichází uplně nový titul spidermana. Všichni ho dobře známe a nemusíme nic představovat. Hra nabídne stovky animací a dobrou kvalitu hraní dnešních her.

CRACK V3 + PATCH EN

HESLO K CRACKU V_3:  www.skidrowcrack.com

Prototype 2

Už od začátku výrobce tvrdí, že Prototype 1 byl pouze menší Prototyp z 2 dílu. Máme se těšit na více brutalit, krve, demolice, no zkrátka na ničení města a našich nepřátel. Čekají na nás velké a povedené efekty s celkem dobrými animacemi postav.

CRACK

Orc Must Die 2

 

"Vážení uživatelé, crack, který stáhnete pod downloadem hry vlastní i CO-OP připojení, pokud nevíte přesně oč jde, tak ..... můžete hrát multiplayer například s kamarádem i na cracknuté verzi, kterou zde máme ke stažení, děkujeme za pochopení."

CRACK

Ghost Recon: Future Soldier

Ghost Recon je jednoznačně jedna ze serií her, které všichni dobře známe. Nový díl nás zavede na akci, kde si vyzkoušíme nejmodernější možnou technologii dnešních TOP jednotek světa. Nebude chybět ani kousek sci-fi, kde vlastníte několik přístorů, že vidite přes zeď a další pecičky. Více v 15. minutovém videu.

ČEŠTINA

CRACK FIX

 Max Payne 3

Max Payne rozhodně patří mezi top akční hry. Už druhý díl se stal hitem a před pár lety doslova okouzlil hráče. May Payne je známí především svou funkcí bullet-time, který se stal oblíbený a používatelný né v jedné hře.

CRACK

Spec Ops: The Line

Spec Ops jako akční střílečka vypadá zatím jako velmi kvalitní a postarala se o to společnost 2K Games, který mají například ve sbírce Mafia 2. Hra bude stažitelná na steamu i v podobě DEMO verze.

Sniper Elite: V2

Mass Effect 3

 CRACK

 DiRT: Showdown

 Značka DiRT vždy patřila mezi top závodní simulátory. Zatím se vždy vyrábělo jako závody "relí", nyní ale přichází Demoliční akce, kde demolujete, ale zároveň musíte vyhrát závod.

CRACK

CRACK-MULTIPLAYER

Game of Thrones

Street Fighter X Tekken

Binary Domain

Death Rally

Krater - Collector's Edition

 

Mad Riders

 

 

Sleeping Dogs

První gameplay vyšel někdy v březnu 2012. Zatím se nevědělo o jakou hru jde, neboť šlo o únik informací včetně videa, hodně lidí mělo tušení, že jde právě o GTA 5, protože gameplay tomu nasvědčoval, ovšem jedná se o Sleeping Dogs.

Inversion

CRACK

 Dark Souls: Prepare To Die Edition

CRACK

The Olympic Games: London 2012

 

 

"Hra je oficiální vydání pro Olympijské hry v Lodnýně 2012."

 

Quantum Conundrum

LEGO Batman 2 DC Super Heroes

FIFA 12: UEFA Euro 12

Hra vyžaduje patchfix v_1.5, která odstraní chyby. Jelikost se jedná o DLC do plné hry je možné, že budou mít někteří z Vás problémy se spuštěním. Zde se nerozlišuje zda máte tento nebo tento bit, kde o verzi Vaší plné hry. Proto pokud Vám nepůjde, vyčkejte buď na další crack (který mimochodem nemusí vyjít) nebo stáhněte jinou verzi FIFA 12.

DOWNLOAD - PatchFix v_1.5 (13.9 MB - magnet link)

Risen 2: Dark Waters

 

Legend of Grimrock

Angry Birds: Space

Hra vyžaduje vložení CD KLÍČE. Ten zadajte až o patchnutí hry. Je to důležité a vyžaduje to hra.

 Total War Shogun 2: Fall of the Samurai